HAKKIMIZDA

Lutra’nın ağaca olan aşkı sonsuza dek sürecek…

Lutra bir usta. Öyle hünerli, öyle ağaca âşık bir usta ki;

onun içindeki, çıkarılmayı bekleyen güzelliği görebiliyor.

Derin, duygulu, tutkulu, sakin, sade ya da asil…

Lutra, ağacın ruhunu okuyor ve bambaşka güzelliklerde, eşsiz mobilyalar tasarlıyor.

Bütün zamanlarda değerli, bütün zamanlarda özgün mobilyalarıyla usta Lutra,

mekânlara imzasını atıyor.

Lutra Mobilya halen yönetim kurulu başkanlığını yapan Hüseyin Kaya tarafından kuruldu. Lutra Mobilya; Hüseyin Kaya Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır. İlk işyerini 1960’ larda Ankara Ulus, Pala Sokak’ta açan Hüseyin Kaya, Siteler’in kurulmasıyla birlikte, işyerini bu bölgeye taşımıştır. 1990’lı yılların sonuna kadar Klasik mobilyalar üreten Kaya, 2000’li yıllar ile değişen tarz ve trendleri takip ederek modern mobilya üretimine geçmiştir. Modern mobilyanın öncülerinden olan Lutra Markasının altında 60 senelik bilgi, tecrübe ve deneyim vardır. Mobilya işinin temelinden, yani çıraklığından başlayarak bugünkü kalite çizgisine ulaşan Lutra, Sadece mobilya değil, ahşabın ruhunu tanıyarak, tasarım, malzeme, işçilik gibi unsurların en iyi ve doğru bir şekilde bir araya getirerek mobilya üretimi yapmaktadır. Oturma odasından yemek odasına, yatak odasından genç odasına, duvar ünitelerinden oturma gruplarına kadar bir evde olması gereken her mobilyayı üreten Lutra, Müşterileri ile kurduğu özel iletişimin, başarılı firmaların en büyük kazancı olduğunu biliyor ve Satış öncesi ve sonrası öncelikli müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Dünya sektöründe trendleri takip eden Lutra, ülkemiz trendlerinin de oluşumunda pay sahibidir. Modernin yanında günümüz trendi olan avangard tarzda mobilyalar da üreterek, her zevke hitap ettiği gibi, kişiye özel tasarımlar yapan Lutra,15.000 m2 kapalı alanı bulunmakta olan kendi fabrikasında, deneyimli mimar ve iç mimarlardan oluşan tasarım ekibiyle, 150 personel ile birlikte üretim yapmaktadır.

Türkiye genelindeki mağazaları ve birçok ülkeye ihracatı ile Ülkemiz ekonomisine katkı sağlamakta olan Lutra, Azerbaycan, Kıbrıs ve Dubai mağazalarıyla yurt dışında ülkemizi temsil etmektedir.

Hızlı Erişim

E-Bültene Abone Olun

Form gönderiliyor...

Sunucu bir hatayla karşılaştı.

Form alındı.

Lutra Mobilya © Copyright 2019 | Her hakkı saklıdır.

Form alındı.
Form alındı.
Form alındı.
Form alındı.